Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Bittner Packaging Sp.j.O firmie

Bittner Packaging Sp.j.

Poznańska 129/133

Ożarów Mazowiecki

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie zestawień i analiz potrzebnych do przygotowania planu produkcji i budżetu,
  • Prowadzenie bieżącego nadzoru nad realizacją planów produkcyjnych i sporządzanie raportów,
  • Udział w tworzeniu harmonogramów produkcji (opracowywanie i nadzorowanie planów produkcyjnych),
  • Modyfikacja planu produkcji w przypadku opóźnień/zmian,
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych na podstawie harmonogramu produkcji,
  • Monitorowanie obłożenia maszyn i zapewnianie optymalnego wykorzystania możliwości produkcyjnych,
  • Tworzenie planów dostaw materiałów zabezpieczenia produkcji,
  • Utrzymywanie i kontrola poziomu zapasów komponentów, które zapewniają niezakłócony proces produkcji,
  • Bieżąca współpraca z działami produkcji, zakupów i sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Od Kandydatów oczekujemy:
  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia zdobytego w dziale planowania w firmie produkcyjnej,
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office (MS Excel na poziomie zaawansowanym),
  • Zdolności analitycznego myślenia,
  • Kreatywności, samodzielności oraz chęci rozwoju,
  • Zaangażowania oraz odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Gotowości do pracy w Ożarowie Mazowieckim pon-pt w godzinach 8-16,
  • Wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP będzie atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji w profesjonalnym środowisku,
  • Pracę w zgranym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę,
  • Darmowe zajęcia z nauki języka angielskiego,
  • Dodatkowo: wyjazdy i imprezy integracyjne, paczki świąteczne, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne

Bittner Packaging to firma rodzinna, która od 30 lat wspiera rynek HoReCa, zapewniając swoim klientom najwyższej jakości opakowania gastronomiczne. Firma Bittner to harmonia pomiędzy rodzinnymi wartościami, a korporacyjnym ładem i najwyższymi standardami jakości. Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, aby pasja do jedzenia znalazła u nas godne i bezpieczne opakowanie. Wszystkie nasze produkty powstają w sposób zrównoważony z dbałością o naszych pracowników, klientów, dostawców, nasze środowisko i społeczeństwo.

Specjalista ds. Planowania Produkcji, Poznańska 129/133, Ożarów Mazowiecki