Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Kreativia Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Kreativia jest nowoczesną firmą produkcyjno reklamową. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym, projektowaniu i produkcji systemów informacji wizualnej, a także produkcji liter i znaków przestrzennych.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. Planowania ProdukcjiNumer ref.: Miejsce pracy: Sady/Poznań

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • Planowanie produkcji uwzględniając maksymalne wykorzystanie maszyn,
  • Bieżąca kontrola i weryfikacja realizacji planu, komunikowanie zagrożeń realizacji planu,
  • Analiza zdolności produkcyjnych i potwierdzanie terminów realizacji zamówień produkcyjnych w uzgodnieniu z Biurem Obsługi Klienta, Sprzedawcami
  • Podejmowanie działań związanych z poprawą efektywności oraz optymalizacją procesu produkcyjnego,
  • Raportowanie i analiza wskaźników produkcyjnych (efektywność, wydajność, koszty),
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia realizacji planu,
  • Monitorowanie i analiza stanów magazynowych,
  • Analiza zleceń produkcyjnych.

WYMAGANIA OCZEKIWANE:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu ekonomicznym lub technicznym,
  • Doświadczenie w obszarze planowania produkcji w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, terminowość, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość programu ERP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się kim jesteśmy!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy