Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

BROS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

BROS Sp. z o.o. Sp. k.

Karpia 24

Poznań

Jesteśmy największym polskim producentem wysokiej jakości preparatów przeciw owadom oraz nawozów przeznaczonych do domowego użytku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy
poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • tworzenie planów produkcyjnych (dziennych, tygodniowych, miesięcznych) w oparciu o: plan sprzedaży, stany magazynowe oraz zamówienia od klientów
  • tworzenie i uruchamianie zleceń produkcyjnych w systemie ERP oraz ich rozliczanie
  • monitorowanie zapasów materiałów i komponentów produkcyjnych
  • bieżący nadzór nad realizacją planów i statusem zleceń
  • ciągła optymalizacja planów produkcji pod względem dostępności materiałów i zdolności produkcyjnych
  • współpraca z działem produkcji, zakupów, logistyki oraz obszarem obsługi klienta
  • przygotowywanie wymaganych raportów, analiz oraz prognoz dotyczących obszaru planowania

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (np. logistyka, ekonomia, zarządzanie produkcją)
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale planowania
  • bardzo dobra umiejętność obsługi programu Ms Excel,
  • znajomość systemów klasy ERP
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność planowania i koordynowania, umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
  • stabilność zatrudnienia
  • dobre warunki finansowe
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy