Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Wrzesińska 20

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie krótko i długoterminowych planów produkcji w oparciu o bieżące zamówienia i harmonogram współpracy z klientami firmy,

  • analiza możliwości produkcyjnych według ustalonych reguł,

  • ścisła współpraca z działami: logistyki, zakupów, technologii oraz produkcji,

  • monitorowanie i nadzór nad realizacją bieżących planów produkcyjnych,

  • udział w projektach wspomagających pracę produkcji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość programu Excel,

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych,

  • wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu oraz analityczne myślenie,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. podstawowym,

  • doświadczenie w pracy z programem Access oraz dowolnym systemem ERP – mile widziane.

To oferujemy

  • stabilną pracę na uczciwych zasadach w zgranym zespole,

  • umowę o pracę,

  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • wszystkie narzędzia potrzebne do pracy,

  • realny wpływ na tempo i kształt rozwoju firmy,

  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,

  • benefity pracownicze (np. system poleceń pracowniczych, dofinansowanie do wakacji, premie świąteczne i inne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Co nas wyróżnia? To, że z szacunkiem traktujemy czas, który nam poświęcisz, dlatego zawsze otrzymasz informację zwrotną z przebytej rozmowy rekrutacyjnej.

Dołącz do nas - czekamy na Twoją aplikację.

Jesteśmy polską firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem produkcyjnym związanym z przetwarzaniem stali czarnej i nierdzewnej. Współpracujemy z firmami z różnych branż, włączając w to rynki pojazdów użytkowych, sprzętu medycznego, czy wyposażenia wnętrz.

Wspieramy naszych partnerów na każdym etapie - od projektu po doskonałe produkty końcowe oraz indywidualnie dobrane rozwiązania logistyczne.

Przewiń do profilu firmy