Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. planowania produkcji

  • Poznań, Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trio Line Polska Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Plewiska (pow. poznański)

    Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie częścią działu zajmującego się programowaniem naszych automatycznych maszyn do cięcia skór i tkanin (Lectra-Versalis/TopSpin). Idealny kandydat musi radzić sobie z wieloma zadaniami jednocześnie oraz być skoncentrowanym na realizacji zamierzonych celów.

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie operacyjne
    • Udoskonalenie I kontrola przepływu procesów
    • Ciągły rozwój produktów przy użyciu środowiska CAD

    Wymagania:

    • Preferowane Wykształcenie wyższe techniczne – wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane
    • Wymagane umiejętności komunikacyjne
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)
    • Dokładność, myślenie logiczne i doskonałe umiejętności organizacyjne
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Podstawowa wiedza na temat systemów ERP (Microsoft Dynamics NAV)

    Co oferujemy w zamian?

    • Pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym
    • Pracę na pełny etat
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Doskonałą atmosferę pracy
    • Możliwość szkolenia i rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w tytule maila podając nazwę stanowiska, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając przycisk:

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".