Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Przasnysz

    Przasnysz, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

naszego klienta, firmy Hitachi Energy.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży,

  • przygotowywanie krótko i długookresowych planów produkcji,

  • bieżąca kontrola realizacji zamówień produkcyjnych, a w razie potrzeby bieżąca korekta planów,

  • współpraca z działem produkcji w zakresie realizacji zamówień,

  • kontrola stanu surowców i materiałów pod kątem realizacji planów produkcyjnych,

  • współpraca z działem zaopatrzenia w zakresie zapewnienia dostępności surowców i materiałów do produkcji,

  • przeprowadzanie analiz, zestawień, raportów niezbędnych do optymalnego zaplanowania produkcji,

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL,

  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w godzinach 8-16,

  • pracę u lidera w dziedzinie technologii i rynku sieci energetycznych.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy