Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Racibórz, śląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Racibórz

    Zakres obowiązków

    • Uczestniczenie w tworzeniu cyklicznych planów produkcyjnych
    • Analizowanie potrzeb w zakresie surowców i stanów magazynowych niezbędnych do prawidłowego realizowania planów produkcyjnych
    • Cykliczne analizowanie wielkości sprzedaży i popytu na produkcję
    • Monitorowanie poziomu zapasów wyrobów gotowych
    • Tworzenie raportów realizacji założonych planów produkcyjnych

    Oczekiwania

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Inżynieria ekonomia, logistyka, zarządzanie produkcją)
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel
    • Asertywność i komunikatywność
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Zdolności analityczne i dokładność
    • Zdolności negocjacyjne
    • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju kompetencji
    • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
    • Pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna)