Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

Pracuj.pl dla Firm

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych

  • Zapewnienie terminowości realizacji projektów oraz planowanie harmonogramu ich przebiegu

  • Monitorowanie stanów magazynowych w zakresie dostępności materiałów produkcyjnych

  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego w celu utrzymania ciągłości produkcji

  • Bieżące analizowanie i nadzorowanie odpowiedniego poziomu zapasów magazynowych, pozwalających na zachowanie ciągłości sprzedaży

  • Koordynacja wewnętrznego łańcucha logistycznego

  • Ścisła współpraca z Działem Zakupów oraz Działem Produkcyjnym

  • Utrzymanie i optymalizacja kluczowych wskaźników KPI na odpowiednim poziomie

  • Czynności administracyjne realizowane w systemie ERP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w planowaniu produkcji (branża przemysłowa, techniczna)

  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu zaawansowanym, pozwalającym na swobodną komunikację

  • Biegła znajomość obsługi systemu SAP, Ms Office

  • Umiejętności planowania, myślenia analitycznego oraz zdolności działania operacyjnego

To oferujemy

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia w firmie o międzynarodowym środowisku

  • Nowo powstałe stanowisko, dające wiele samodzielności i niezależności w działaniu

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Umowa na czas nieokreślony po próbnym okresie zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowe premie świąteczne oraz „wczasy pod gruszą”

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, z tradycją sięgającą 1936 roku. Kluczowym zakresem działań organizacji, jest produkcja wysokiej jakości produktów bazujących na stali nierdzewnej.

Przewiń do profilu firmy