Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania produkcji

Miló Dominik Frasunkiewicz

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie planu produkcji oraz jego aktualizacja,

  • ścisła kontrola i raportowanie realizacji planu,

  • analiza dostępności materiałów i zasobów, optymalizacja zapasów,

  • analiza obciążenia linii produkcyjnej i ustalanie priorytetów produkcyjnych,

  • zapewnienie płynnej realizacji zamówień klientów,

  • współpraca z innymi działami firmy, a przede wszystkim: Obsługi Klienta, Produkcji, Jakości, Zakupów,

  • utrzymywanie danych w systemie ERP oraz dokumentacji zgodnie ze standardami obowiązującymi w przedsiębiorstwie,

  • ciągłe doskonalenie procesu planowania produkcji oraz pokrewnych,

  • przygotowywanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość procesów planistycznych w obszarze produkcji,

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowana branża przetwórstwo tworzyw sztucznych),

  • proaktywność w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność w działaniu oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • samodzielność, operatywność, inicjatywa oraz skuteczność działania pod presją czasu,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • dobra znajomość pakietu MS Office/Open Office.

Mile widziane

  • znajomość programu XL oraz Business Intelligence.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy,

  • stabilną zatrudnienie w rozwijającej się firmie, współpracującej z największymi klientami w branży,

  • możliwość awansu pionowego oraz poziomego,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet szkoleń zawodowych oraz stanowiskowych,

  • pracę w przyjaznym zespole zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę,

  • ciekawe, inspirujące projekty,

  • imprezy integracyjne, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego / prywatnej opieki medycznej / karty MultiSport.

MILÓ to polska marka, producent wysokiej klasy zlewozmywaków granitowych. Podążając za potrzebami naszych klientów łączymy przemyślany i niepowtarzalny design z funkcjonalnością. Stosujemy nowoczesne technologie produkcji, wykorzystując najwyższej jakości materiały. To sprawia, że oddajemy w ręce naszych klientów produkty, które nie tylko zapewnią maksymalny komfort użytkowania, ale również ozdobią kuchenną przestrzeń przez długie lata.

Przewiń do profilu firmy