Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Skierniewice, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    “FERROXCUBE POLSKA” Sp. z o.o.

    producent rdzeni magnetycznych z siedzibą w Skierniewicach
    poszukuje pracowników na stanowisko
    w Dziale Produkcji
    Miejsce pracy: Skierniewice

    Główne zadania i obowiązki:

    • Tworzenie zleceń produkcyjnych używając dostępnej bazy danych zamówień klientów oraz systemu MRP lub innych aplikacji;
    • Kontrola i rozliczanie zleceń produkcyjnych oraz wprowadzanie działań korygujących;
    • Planowanie zleceń produkcyjnych w celu dostarczenia zamawianego towaru do klienta na czas;
    • Opracowanie planu tygodniowego i dziennego.
    • Monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich skutków
    • Komunikowanie się z działem wysyłki towaru w sprawach dotyczących wszelkich zmian w tym zakresie (zgodnie ze wskazówkami podanymi przez klienta);
    • Natychmiastowe informowanie o koniecznych zmianach w produkcji w celu zaspokojenia potrzeb klienta;
    • Przygotowywanie i analiza raportów dotyczących realizacji harmonogramu produkcji, zdolności produkcyjnych, materiałów produkcyjnych, opóźnień oraz przyczyn opóźnień w dostawach i procesach.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Dobra umiejętność obsługi komputera (Excel, Access, Lotus Notes)
    • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Mile widziana znajomość programów wspomagających planowanie
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • pakiet socjalny w tym : karnety na basen, karty przedpłacone 2 x w roku na święta, bilety do kina, teatru, karty przedpłacone na wyprawkę szkolną, paczki dla dzieci, dofinansowanie zakładowej drużyny piłkarskiej , oraz zakładowego koła wędkarskiego
    • możliwość realizacji ciekawych projektów
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowego koncenru
    List motywacyjny ze zdjęciem oraz CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub składajac na recepcji:

    “Ferroxcube Polska” Sp.z o.o.
    ul. Zwierzyniecka 2,
    96-100 Skierniewice,

    Informuję, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie i podpisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 1997r. Nr 133 poz. 883)”.

    bottom