Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. planowania produkcji

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pakuj się do Sonoco

    Dołącz do nas, z nami możesz przeżyć wspaniałą przygodę w przyjaznej atmosferze.

    Miejsce pracy: Stryków

    Twoje zadania:

    • Planowanie i harmonogramowanie produkcji
    • Sprawdzanie dostępności komponentów i mocy produkcyjnych parku maszynowego
    • Tworzenie zleceń produkcyjnych
    • Monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich skutków
    • Utrzymywanie ciągłego kontaktu z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w celu wymiany informacji
    • Przygotowywanie i monitorowanie niezbędnych raportów planistycznych i podsumowujących wykonanie produkcji
    • Przeprowadzenie analizy danych systemowych
    • Uczestnictwo w projektach usprawniających

    Jeżeli posiadasz:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane: logistyka, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Komunikatywną znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel
    • Znajomość systemów ERP/MRP

    Możemy Ci zaoferować:

    • Pracę w międzynarodowej firmie
    • Możliwość uczestnictwa we wdrażaniu nowego projektu
    • Ścieżki karier i awansu zawodowego
    SZKOLENIA
    ŚCIEŻKI
    KARIERY
    NAGRODY
    OPIEKA MEDYCZNA
    KANTYNA
    PREMIA ZA POLECENIA
    PARKING
    KARNETY SPORTOWE