Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Planowania Produkcji

SOMEO S.AO firmie

SOMEO S.A

Gogolińska 10

Strzelce Opolskie

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie planów produkcyjnych krótko i długoterminowych w oparciu o zamówienia, prognozy sprzedaży, możliwości produkcyjne, stany magazynowe
  • analiza możliwości produkcyjnych pod kątem zamówień klienta w oparciu o dostępne zasoby i ustalanie priorytetów produkcyjnych
  • monitorowanie i nadzór realizacji planów produkcji oraz ich bieżąca korekta
  • monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności w obszarze planowania
  • ścisła współpraca z działami produkcji, zakupów i sprzedaży przy tworzeniu planów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze planowania produkcji
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel – wymagana biegła obsługa)
  • rozwinięte umiejętności myślenia analitycznego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • rzetelność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w branży motoryzacyjnej
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

SOMEO S.A – to szybko rozwijający się zakład produkcyjny artykułów z tworzyw sztucznych, zlokalizowany w Strzelcach Opolskich. Specjalizujący się w dostawach wtryskiwanych, malowanych i składanych części z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego i elektronicznego.

Specjalista ds. Planowania Produkcji, Gogolińska 10, Strzelce Opolskie