Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Strzelin, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Multilayer Pipe Company to firma produkcyjna działająca od 20 lat w Pęczu koło Strzelina. Nasze rury instalowane są wewnątrz budynków na całym świecie w systemach ogrzewania, chłodzenia, transportu wody pitnej i sanitarnej.

Już czas pomyśleć o związaniu Twojej przyszłości zawodowej z dynamicznie rozwijającą się firmą
Multilayer Pipe Company Spółka z o.o.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na odpowiedzialne stanowisko w dziale produkcji:

Miejsce pracy: Strzelin

Ramowy zakres zadań i obowiązków:

  • planowanie produkcji półproduktów i wyrobów gotowych oraz monitorowanie realizacji planów produkcyjnych,
  • monitorowanie dostępności surowców i zapasów wyrobów gotowych,
  • współpraca z dostawcami usług produkcyjnych,
  • optymalizacja wykorzystania mocy produkcyjnych oraz zapewnienie terminowej realizacji zleceń,
  • analiza zamówień i zapytań klientów,
  • przygotowanie harmonogramów produkcji i ich dystrybucja,
  • proponowanie działań i rozwiązań wspomagających efektywne planowanie produkcji,
  • realizacja celów spółki w zakresie zwiększania efektywności produkcji.

Od Kandydatów na to stanowisko wymagamy:

  • wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym lub technicznym,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomości zagadnień logistyki produkcyjnej,
  • biegłej znajomości MS Excel,
  • doskonałej organizacji pracy własnej,
  • zdolności analitycznego myślenia oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych i w zakresie współpracy zespołowej.

Jako dodatkowy atut Kandydata postrzegane będzie:

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP w zakresie planowania.

Idealni Kandydaci, którzy zainteresują nas swoją ofertą otrzymają zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie oraz możliwość rozwoju zawodowego w warunkach zaawansowanej technologii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia lub na adres:

Pęcz 59, 57-100 Strzelin