Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

Klient Pracuj.plO firmie

  • Szamotuły

    Szamotuły, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych (dziennych, tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych) w oparciu o: plan sprzedaży, stany magazynowe, zamówienia Klientów oraz status bieżącej produkcji

  • Proponowanie działań i rozwiązań wspomagających efektywne planowanie (doświadczenie w zakresie wdrażania systemów ERP w obszarze planowania będzie dodatkowym atutem)

  • Monitorowanie wykonania planu produkcji i bieżące informowanie Dział Obsługi Klienta o statusie realizacji zleceń dla zapewnienia realizacji wskaźnika OTIF na uzgodnionym z Klientem poziomie

  • Tworzenie analiz i raportów z obszaru planowania

  • Wywoływanie surowców od dostawców pod plan produkcyjny

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie ekonomiczne lub techniczne będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)

  • Doświadczenie związane z planowaniem produkcji (minimum 2 lata na podobnym stanowisku planisty produkcji)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Zdolność swobodnej komunikacji w dużych zespołach i wewnątrz organizacji

  • Zaangażowanie i determinacja w rozwiązywaniu problemów przy wykorzystaniu wiedzy własnej i doświadczenia / pomysłów wszystkich zespołów (warunek konieczny)

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji (warunek konieczny)

  • Sumienność i dokładność w przygotowaniu danych

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w strukturze Działu Supply Chain

  • Umowę o pracę i warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Możliwość rozwoju / awansu wewnątrz organizacji

  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenie wdrożeniowe

Klient Pracuj.pl

Firma produkcyjna z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych:

Przewiń do profilu firmy