Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. planowania produkcji

  • Szamotuły, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Międzynarodowa, rodzinna firma produkcyjna z biurami na terenie Holandii, Anglii, Finlandii i Polski do zakładu produkcyjnego w Szamotułach poszukuje Specjalisty ds. Planowania produkcji.
    Miejsce pracy: Szamotuły
    Region: wielkopolskie

    Cel Pracy:

    Minimalizowanie strat produkcyjnych poprzez optymalizację przepływu materiałów i komponentów

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja planów produkcji pod względem kosztów, strat, dostaw komponentów, zasobów ludzkich
    • Proponowanie korekt w planie produkcyjnym
    • Aktualizacja wykonania planu produkcji
    • Codzienna współpraca z Liderami Produkcji oraz Magazynu
    • Bieżące informowanie o zagrożeniach w wykonaniu planu
    • Wsparcie centralnego działu planowania produkcji
    • Zapewnienie dostępności komponentów na liniach produkcyjnych pod plan produkcji danego dnia
    • Optymalizacja procesu i rutyn wydawania komponentów, budowa zapasów
    • Ciągła analiza i propozycje usprawnień przepływu materiału wewnątrz firmy w myśl zasad JIT, FIFO, Zarządzania buforami, Kanban

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze łańcucha dostaw
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki zarządzanie, inżynieria produkcji, logistyka
    • Rozwinięte zdolności analityczne (praca na dużych bazach danych: raportowanie, wnioskowanie, rekomendowanie)
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomości programu Excel
    • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole
    • Bardzo dobre zarządzanie czasem, organizacja pracy własnej
    • Proaktywna postawa

    Co oferujemy naszym pracownikom:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Umowę o pracę
    • Świadczenia z ZFŚS
    • Przyjazną atmosferę
    • Udział w realizowanych projektach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji za pomocą
    przycisku aplikowania.