Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

GARO Polska Sp. z o.o.

Szymborskiej 18

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie planów produkcyjnych z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania zdolności produkcyjnych

  • Prowadzenie monitoringu realizacji zamówień na poszczególnych etapach produkcji

  • Analiza i monitorowanie zużycia surowców, półproduktów w produkcji wyrobu gotowego

  • Współpraca z kierownikiem produkcji oraz brygadzistami

  • Monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich skutków

  • Ścisła współpraca z działem zakupów w celu zapewnienia dostępności materiałów na czas

  • Zamawianie transportu

  • Obsługa zleceń produkcyjnych w systemie ERP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane logistyczne, zarządzanie łańcuchem dostaw lub pokrewne)

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomość zagadnień logistycznych i zarządzania produkcją

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP (mile widziane Microsoft Dynamics AX)

  • Asertywność oraz umiejętności analityczne

  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, umiejętność identyfikowania i rozwiazywania problemów

  • Umiejętność działania pod presja czasu

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta sportowa

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa GARO dba o swój ciągły rozwój i nieustanne rozszerzanie horyzontów biznesowych. Posiadamy oddziały w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Irlandii. Od 1996 roku jesteśmy obecni również w Polsce. Zajmujemy się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego oraz dystrybucją wybranych produktów na rynku polskim. W związku z rozwojem naszego zakładu w Szczecinie obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Specjalisty ds. planowania produkcji

Przewiń do profilu firmy