Ta oferta pracy jest nieaktualna od 450 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. planowania produkcji

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 30.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA BORYSZEW

    Grupa Boryszew to
    jedna z największych, notowanych na giełdzie polskich grup przemysłowych o zasięgu międzynarodowym. Zatrudniamy ponad 9000 osób w 14 krajach, na 4 kontynentach.  Jesteśmy dumni z naszego ponad 100-letniego doświadczenia. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca, nie boimy się odważnych rozwiązań.
    top

    Jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

    W związku z uruchomieniem nowego Zakładu Produkcyjnego w Toruniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest planowanie i koordynowanie produkcji w celu zwiększenia jej wydajności i produktywności. Do zakresu obowiązków należy udział w tworzeniu i nadzorowaniu  realizacji planów produkcyjnych, racjonalizacja produkcji pod kątem redukcji kosztów a także nadzór we wdrażaniu nowych technologii.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe
    • Minimum roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej
    • Znajomość procesów produkcyjnych
    • Umiejętność praktycznego zastosowania metod planowania produkcji
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy
    • Znajomość wymagań w zakresie zarządzania jakością
    • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość wymagań z zakresu 5S
    • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej
      o zasięgu międzynarodowym
    • Udział w międzynarodowych projektach
    • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV
    z dopiskiem w tytule maila
    "Specjalista ds. planowania produkcji
    " za pomocą:

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.