Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-21
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-06-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Toyo Seal Poland Sp z o.o., firma z kapitałem japońskim w związku z intensywnym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Tychy

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie, przygotownie i monitorowanie produkcji w podległym obszarze
    • Analiza wyników, raportowanie, przygotowanie zestawień potrzebnych do poprawnego opracowania planu produkcyjnego.
    • Weryfikacja zleceń produkcyjnych w oparciu o możliwości zapewnienia terminowaści
    • Kontrola dostępych półproduktów potrzebnych do zapewnienia ciągłości produkcji oraz realizacji zamówień
    • Wprowadzanie i zarządzanie zmianami
    • Eliminacja strat w procesie
    • Tworzenie harmonogramów produkcyjnych
    • Uwzględnianie z przełożonymi działów dostępności komponentów
    • Aktualizacja i rozliczanie, analiza zleceń produkcyjnych
    • Sporządzanie niezbędnych raportów i dokumentacji
    • Tworzenie nowych i usprawnianie istniejących rozwiązań w zakresie planowania produkcji
    • Przestrzeganie zasad BHP, p.poż.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w obszarze planowania produkcji
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Zdolności analityczne, dokładność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio w firmie
    • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności
    • Stabilność zatrudnienia i regularne podwyżki wynagrodzenia
    • Możliwość rozwoju
    • Pracę w miłej atmosferze
    • Strefę relaksu: piłkarzyki, dart, telewizja, prasa, darmowe napoje

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."