Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Airbus Poland S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Airbus Poland S.A.

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i aktualizacja dziennych i tygodniowych harmonogramów produkcyjnych w oparciu o plany sprzedażowe i operacyjne w dedykowanych obszarach,

  • dbałość o spójność z S&OP oraz optymalizację zasobów,

  • zapewnienie bieżącego przepływu informacji istotnych dla tworzenia i aktualizacji planów produkcyjnych,

  • przygotowanie materiałów oraz prowadzenie cotygodniowych spotkań MPS ze współpracownikami z działów produkcji, zarządzania kontraktami, jakości oraz zakupów,

  • nadzór nad zapotrzebowaniami produkcyjnymi,

  • koordynacja oraz współpraca z dostawcą komponentów powierzonych, w tym analiza danych w systemie dostawcy,

  • tworzenie raportów KPI oraz kontrola wykonania planów produkcyjnych,

  • wprowadzanie i aktualizacja danych dotyczących procesu planowania w systemie SAP.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, najchętniej w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach,

  • mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku związanym z zarządzaniem produkcją,

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2 pozwalający na swobodną komunikację ustną i pisemną),

  • zaawansowana znajomość MS Excel,

  • co najmniej podstawowa znajomość SAP PP,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżka na zakup pakietu akcji

Jesteśmy pasjonatami lotnictwa na pełnym etacie. Projektujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy samoloty od 90 lat. Spod naszych rąk wychodzi m.in. samolot szkolno-treningowy dla pilotów polskich sił powietrznych PZL-130 Orlik TC II Advanced, elementy samolotu pasażerskiego A330 oraz wojskowego C295 i A400M. Szukamy współpracowników, z którymi będziemy mogli dzielić naszą pasję i dumę z pracy w tak wyjątkowej branży.

Przewiń do profilu firmy