Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Wierbka (pow. zawierciański), śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    „OSPEL” S.A. lider w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wierbka (pow. zawierciański)

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie harmonogramów produkcji
    • prognozowanie zużycia materiałów produkcyjnych
    • koordynacja i monitorowanie przepływów wyrobów w procesie produkcji
    • tworzenie i uruchamianie zleceń produkcyjnych
    • planowanie zapotrzebowania materiałowego
    • współtworzenie procedur
    • tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym
    • analiza zamówień od klientów i poprawna ich realizacja
    • monitorowanie stanów magazynowych /półfabrykatów/ surowców oraz utrzymanie ich odpowiedniego poziomu

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane: uczelnie techniczne lub ekonomiczne)
    • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w codziennej pracy w MS Office (głównie excel)
    • umiejętność planowania i organizacji zadań
    • zdolności analityczne
    • doświadczenie w obsłudze zintegrowanych systemów typu ERP, BI
    • znajomość metod statystycznych

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • korzystne warunki wynagradzania
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy składać oferty (CV, list motywacyjny) na adres firmy:

    Z.S.E. „OSPEL” S.A. w Wierbce
    Dział Kadr
    Wierbka, ul. Główna 128
    42-436 Pilica

    lub za pomocą przycisku aplikowania:

    Do wysłanych dokumentów prosimy załączyć następującą klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 –tekst jednolity Dz.U. z 2016 poz. 922.) prowadzonego przez „OSPEL” S.A. z siedzibą w Wierbce”.