Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Wierbka (pow. zawierciański), śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

„OSPEL” S.A. lider w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Wierbka (pow. zawierciański)

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie harmonogramów produkcji
  • prognozowanie zużycia materiałów produkcyjnych
  • koordynacja i monitorowanie przepływów wyrobów w procesie produkcji
  • tworzenie i uruchamianie zleceń produkcyjnych
  • planowanie zapotrzebowania materiałowego
  • współtworzenie procedur
  • tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym
  • analiza zamówień od klientów i poprawna ich realizacja
  • monitorowanie stanów magazynowych /półfabrykatów/ surowców oraz utrzymanie ich odpowiedniego poziomu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: uczelnie techniczne lub ekonomiczne)
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w codziennej pracy w MS Office (głównie excel)
  • umiejętność planowania i organizacji zadań
  • zdolności analityczne
  • doświadczenie w obsłudze zintegrowanych systemów typu ERP, BI
  • znajomość metod statystycznych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • korzystne warunki wynagradzania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy składać oferty (CV, list motywacyjny) na adres firmy:

Z.S.E. „OSPEL” S.A. w Wierbce
Dział Kadr
Wierbka, ul. Główna 128
42-436 Pilica

lub za pomocą przycisku aplikowania:

Do wysłanych dokumentów prosimy załączyć następującą klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 –tekst jednolity Dz.U. z 2016 poz. 922.) prowadzonego przez „OSPEL” S.A. z siedzibą w Wierbce”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się