Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Gestamp Wrocław Sp. z o.o. O firmie

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 3

Wrocław

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie. Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. Planowania ProdukcjiNumer ref.: Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane związane z logistyką),
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w obsłudze systemu SAP – moduł planistyczny oraz logistyczny,
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz organizacja pracy własnej.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych w oparciu o prognozy klientów oraz o wskaźniki logistyczno-produkcyjne,
  • Administrowanie i kontrolowanie planów produkcyjnych,
  • Nadzorowanie i weryfikowanie potrzeb klientów w aspektach krótko - i długoterminowych,
  • Zapewnianie ciągłości produkcji poprzez kontrolowanie procesu łańcucha dostaw,
  • Tworzenie wysyłek oraz przyjęć przy współpracy z magazynem,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie Partnerskich relacji z klientami firmy,
  • Zamawianie materiałów i komponentów w systemie SAP,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz kalkulacji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Ciekawą pracę w znanej,
    międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
    szkolenia zawodowe,
  • Kartę Multisport,
  • Dodatek do dojazdu,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet medyczny.

 Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy