Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Dijo Baking Sp. z o.o.

  • Zabrodzie 28, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zabrodzie 28

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie popytu we współpracy z działem sprzedaży

  • Planowanie harmonogramu produkcji

  • Analiza stanów dla poszczególnych asortymentów

  • Planowanie produkcji poszczególnych linii z uwzględnieniem wydajności linii produkcyjnych, specyfiki poszczególnych asortymentów, planowanych przezbrojeń i jakości produkcji w zakresie procesu planowania

  • Analiza prognoz klientów, rekomendacja rozwiązań planistycznych

  • Tworzenie i aktualizacja raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub techniczne

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, idealnie w firmie produkcyjnej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Spostrzegawczość, dokładność

  • Nastawienie na realizację celów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania. Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone i słodkie przekąski, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkunastu krajów. W związku z rozbudową kolejnych, nowoczesnych linii produkcyjnych poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy