Specjalista ds. planowania produkcji

Grupa PCC

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie harmonogramów dostaw surowców, planów produkcji w oparciu o posiadane zdolności produkcyjne oraz utrzymywanie zapasów surowcowych

  • koordynacja działań pomiędzy zakupami, planowaniem i logistyką, działem obsługi klienta, magazynem oraz działem produkcji

  • tworzenie zleceń produkcyjnych, monitorowanie stanu zapasów, opracowywanie harmonogramu obciążenia stanowisk produkcyjnych

  • nadzór nad stanem realizacji zaplanowanej produkcji

  • optymalizowanie procesów związanych z planowaniem produkcji

  • odpowiedzialność za integrację prognoz sprzedaży, dostępności surowców, produkcji w toku, zapasów surowców oraz wydajności linii produkcyjnych

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty ds. planowania w firmie produkcyjnej (doświadczenie w branży chemicznej będzie dodatkowym atutem)

  • praktyczna wiedza dotycząca organizacji i zarządzania procesami planowania produkcji

  • wykształcenie wyższe

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość SAP R3 oraz pakietu MS Office

  • mile widziana praktyczna wiedza z zakresu logistyki

  • umiejętnosć pracy w zespole oraz z pracownikami na różnych szczeblach w organizacji

  • komunikatywność i zaangażowanie

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • sumienność, dokładność, doskonała organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • interesująca, ciekawa i rozwojowa praca w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników

  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz studiów podyplomowych)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

PCC EXOL jest jednym z czołowych producentów na rynku surfaktantów i formulacji przemysłowych w Europie. Tutaj właśnie wytwarza się szeroki wachlarz surfaktantów anionowych, niejonowych, amfoterycznych oraz specjalistycznych formulacji przemysłowych.

Obecnie w portfolio PCC EXOL, znajduje się ponad 300 substancji i mieszanin chemicznych wykorzystywanych w wielu branżach przemysłowych, do których należą między innymi: detergenty, środki higieny osobistej, kosmetyki, włókiennictwo i tekstylia, farby i lakiery, materiały budowlane, papier, agrochemikalia, tworzywa sztuczne i wiele innych. Surfaktanty oferowane przez PCC EXOL znajdują zastosowanie również w przemyśle metalurgicznym czy wydobywczym.

Przewiń do profilu firmy