Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Produkcji

LOGSTOR INTERNATIONAL Sp. z o.o.

  • Handlowa 1, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Handlowa 1

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • planowanie produkcji krótko i długoterminowej w oparciu o zapotrzebowanie klientów,

  • kontrola terminowości realizacji zleceń produkcyjnych,

  • kontrola i zabezpieczenie stanów magazynowych w grupie,

  • wspieranie procesów wprowadzania/wycofywania produktów,

  • weryfikacja danych podstawowych materiałów,

  • tworzenie zleceń produkcyjnych dla wyrobów specjalnych,

  • kontrola kosztów wytworzenia wyrobów specjalnych,

  • monitorowanie i raportowanie wskaźników logistycznych,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy nad optymalizacją procesów logistycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowanie Zarządzanie i Inżyniera Produkcji, Logistyka,

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • znajomość procesów planistycznych i logistycznych firm produkcyjnych,

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • znajomość SAP – jako dodatkowy atut,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Ms Excel,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność ustalania priorytetów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz poczucie odpowiedzialności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz!

Nie jesteś pewien, czy ta praca jest dla Ciebie? Zadzwoń i porozmawiajmy!

LOGSTOR International Sp. z o.o., będąca częścią grupy KINGSPAN, to wiodący na świecie producent systemów rur preizolowanych. Od opracowania ponad 50 lat temu pionierskich rozwiązań w dziedzinie ogrzewania zdalaczynnego, które zrewolucjonizowały sektor energetyczny, firma wciąż wyznacza nowe standardy na rynku. Nasza produkcja poparta jest niezrównanym doświadczeniem w branży, wspartym ciągłymi innowacjami w zakresie najnowszych technologii.

W Polsce nasza produkcja odbywa się w czterech fabrykach, gdzie nasz zespół liczy ponad 600 osób.

Weź udział w naszej rekrutacji i dołącz do naszego zespołu!

www.logstor.pl

Przewiń do profilu firmy