Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. planowania produkcji

PAWBOL SP. Z O.O.O firmie

PAWBOL SP. Z O.O.

Władysława Grabskiego 29

Zator

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • planowanie produkcji
  • nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych
  • wprowadzenie udoskonaleń na produkcji
  • sprawdzanie stanów magazynowych komponentów
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
  • zbieranie i analiza danych obrazujących efektywność realizacji procesów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane: techniczne, zarządzanie produkcją)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, analityczne, samodzielność w działaniu
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • doskonała organizacja pracy
  • szukamy osób kreatywnych oraz operatywnych

To oferujemy

  • Interesującą, odpowiedzialną pracę w firmie o uznanej reputacji
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szansę zdobycia nowych umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Zniżki na produkty firmowe

Specjalista ds. planowania produkcji, Władysława Grabskiego 29, Zator