Oferta pracy

Specjalista ds. planowania produkcji

MOKATE SAO firmie

  • Strażacka 48, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MOKATE SA

Strażacka 48

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów produkcji krótko i długoterminowych.

  • Zamawianie i harmonogramowanie dostaw niezbędnych do realizacji planu produkcji.

  • Tworzenie planu produkcyjnego w oparciu o zapotrzebowanie klientów.

  • Potwierdzanie terminów realizacji zamówień.

  • Bieżąca korekta i kontrola realizacji planów produkcyjnych.

  • Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych.

  • Analiza zapasów wiekowych i podejmowanie działań celem minimalizacji nierotujących zapasów.

  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie ERP.

  • Inicjowanie i wdrażanie projektów wewnętrznych zmierzających do doskonalenia funkcjonujących systemów planowania i analizowania produkcji.

  • Ścisła współpraca z działami Spółki zaangażowanymi w proces produkcji, sprzedaży i zakupów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel.

  • Znajomość systemów ERP (znajomość SAP-a będzie dodatkowym atutem).

  • Zdolności analityczne, dokładność, sumienność.

  • Znajomość procesów produkcyjnych.

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w planowaniu w obszarze produkcji.

  • Umiejętność współpracy i integracji w ramach zespołu.

  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • możliwość skorzystania z systemu Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne