Oferta pracy

Specjalista ds. planowania programu produkcyjnego

MAN Trucks Sp. z o.o.

Doktora Rudolfa Diesla 1

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie dziennego programu produkcyjnego

  • Codzienna kontrola i weryfikacja danych programowych

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących planu produkcyjnego oraz jego wykonania

  • Aktywna współpraca z centralnymi działami planowania

  • Aktualizacja parametrów w systemach sterujących programem

  • Stałe poszukiwanie usprawnień oraz rozwiązań, zapewniających optymalne procesy planowania

  • Prowadzenie dokumentacji działowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wysokiej koncentracji

  • Skrupulatność oraz dokładność

  • Umiejętności organizacyjne, ustalania priorytetów oraz wielozadaniowość

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Chęć do nauki oraz zaangażowanie

  • Znajomość aspektów planowania produkcji branży motoryzacyjnej oraz doświadczenie w planowaniu produkcji będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę *

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i bogatą ofertę szkoleń

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

MAN Truck & Bus to jeden z wiodących europejskich producentów pojazdów użytkowych i dostawców rozwiązań transportowych. Portfolio produktów obejmuje samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki diesla i gazowe oraz usługi związane z transportem osób i towarów. MAN Truck & Bus jest częścią TRATON GROUP i zatrudnia ponad 36 000 pracowników na całym świecie.

Każdego dnia chcemy pokonywać ograniczenia i ciągle ulepszać nasze wiodące produkty. Szacunek, praca zespołowa, dążenie do celu, orientacja na klienta i uczciwość - oto nasze wartości korporacyjne, którymi kierujemy się w firmie MAN.

Przewiń do profilu firmy