Specjalista ds. planowania

ESMOKING LIQUIDS

  • Rojów (pow. ostrzeszowski)

    Rojów (pow. ostrzeszowski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne wspieranie utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego oraz wykonania planu, poprzez:

  • stworzenie odpowiedniego planu produkcyjnego

  • analizęplanuprodukcji w oparciu o ocenęwykonalnościiopracowaniemożliwościwprowadzeniacelównaprawczych

  • kontrolę opracowanego planu produkcyjnego

  • Koordynacja priorytetów planów produkcyjnych.

  • Odpowiedzialność za zaplanowanie niestandardowych procesów produkcji.

  • Przygotowanie danych do wskaźników określających efektywność pracy fabryki.

  • Zapewnienie realizacji podległych procesów w taki sposób aby wspierały realizacje głównych wskaźników produkcyjnych (nawiązujących do wydajności produkcji, jakości, strat i kosztów).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Znajomość procesów produkcyjnych .

  • Umiejętność pracy w systemie SAP , MS Office.

  • Znajomość zasad planowania.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1.

  • Umiejętność analizy i wyciągania wniosków .

  • Umiejętność szybkiej oceny sytuacji i dostosowanie odpowiednich działań.

  • Umiejętność komunikacji .

  • Umiejętność wskazywania priorytetów i podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Pakiet świadczeń socjalnych.

  • Udział w szkoleniach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy BAT, wiodącej sieci multibrandowej z branży dóbr konsumpcyjnych w rynku FMCG.

Na polskim rynku do Grupy BAT należą: BAT Polska Trading Sp. z o.o. i BAT ITD Tech HUB z siedzibami w Warszawie, nowoczesna fabryka w Augustowie oraz CHIC Group w Ostrzeszowie. Obecnie zatrudniamy ponad 3500 osób.

Utrzymujemy wiodącą pozycję rynkową w sprzedaży tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Odpowiadając na bieżące potrzeby konsumentów, stale poszerzamy nasze portfolio o produkty bezdymne: m.in. Vuse, glo™, VELO. Jako pierwsza firma tytoniowa w Polsce wprowadziliśmy model sprzedaży bezpośredniej do punktów detalicznych.

Grupa CHIC jest liderem branży elektronicznych papierosów, a od 2015 roku część Grupy British American Tobacco.

Fabryka liquidów - eSmoking Liquids powstała w 2014r. i jest jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów w Europie produkujących płyny nikotynowe do e-papierosów.

Przewiń do profilu firmy