Oferta pracy

Specjalista ds. planowania sieci

TAURON Dystrybucja Spółka AkcyjnaO firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kim jesteśmy?

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.
Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Twoje zadania

  • Udział w opracowywaniu tematycznych i obszarowych koncepcji rozwoju sieci dystrybucyjnej w Oddziale.
  • Analizowanie układów pracy sieci dystrybucyjnej w Oddziale w aspekcie bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej, i umożliwienia przyłączania do sieci.
  • Przyjmowanie, analizowanie i weryfikowanie zgłoszeń w zakresie potrzeb inwestycyjnych do planów inwestycyjnych i rozwoju z organizacji oraz z otoczenia zewnętrznego.
  • Monitorowanie kondycji majątku sieciowego (wiek, struktura majątku sieciowego, wskaźniki uszkadzalności i niezawodności zasilania klientów) na potrzeby procesu planowania.
  • Udział w priorytetyzacji, harmonogramowaniu potrzeb inwestycyjnych oraz wprowadzaniu zadań inwestycyjnych do planów inwestycyjnych i rozwoju w Oddziale.
  • Przygotowywanie dokumentacji przedprojektowej dla zadań odtworzeniowych i rozwojowych do planów inwestycyjnych i rozwoju realizowanych w sieci dystrybucyjnej w Oddziale.
  • Monitorowanie realizacji zadań odtworzeniowych i rozwojowych realizowanych w sieci dystrybucyjnej w Oddziale.
  • Określanie warunków przyłączenia do sieci SN.
  • Opiniowanie warunków technicznych przebudowy.
  • Udział w opiniowaniu dokumentacji technicznej w zakresie zgodności z dokumentacją przedprojektową oraz warunkami przyłączenie do sieci SN oraz warunkami technicznymi przebudowy.
  • Współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz planów zaopatrzenia w energię elektryczną.
  • Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie średnie zawodowe, kierunek techniczny.
  • 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki.
  • Znajomość programów Microsoft Office.
  • Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe, kierunek elektryczny.
  • 2 lata doświadczenia w obszarze elektroenergetyki.
  • Świadectwo kwalifikacyjne D.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość obsługi edytorów graficznych oraz systemów SOPP i ZMS.
  • Znajomość przepisów budowy sieci elektroenergetycznych oraz standardów budowy sieci.
  • Znajomość prawa energetycznego, prawa budowlanego oraz ustawy o zagospodarowaniu przestrzennym.
  • Umiejętność czytania map, schematów sieci elektroenergetycznej oraz wykonywania obliczeń inżynierskich w zakresie obwodów elektrycznych.

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program
    wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Karta
    Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer kontaktowy 33 813-10-28 / 33 813–17-00

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem https://www.tauron-dystrybucja.pl/rodo-klauzula-rekrutacja-td

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Spółka: TAURON Dystrybucja S.A.

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nr ref: TD/2020/10/32

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy