Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. planowania sieci

TAURON Dystrybucja Spółka AkcyjnaO firmie

  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu tematycznych i obszarowych koncepcji rozwoju sieci dystrybucyjnej w Oddziale
  • Analizowanie układów pracy sieci dystrybucyjnej w Oddziale w aspekcie bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej, i umożliwienia przyłączania do sieci
  • Przyjmowanie, analizowanie i weryfikowanie zgłoszeń w zakresie potrzeb inwestycyjnych do planów inwestycyjnych i rozwoju z organizacji oraz z otoczenia zewnętrznego
  • Monitorowanie kondycji majątku sieciowego (wiek, struktura majątku sieciowego, wskaźniki uszkadzalności i niezawodności zasilania klientów) na potrzeby procesu planowania
  • Udział w priorytetyzacji, harmonogramowaniu potrzeb inwestycyjnych oraz wprowadzaniu zadań inwestycyjnych do planów inwestycyjnych i rozwoju w Oddziale
  • Przygotowywanie dokumentacji przedprojektowej dla zadań odtworzeniowych i rozwojowych do planów inwestycyjnych i rozwoju realizowanych w sieci dystrybucyjnej w Oddziale
  • Monitorowanie realizacji zadań odtworzeniowych i rozwojowych realizowanych w sieci dystrybucyjnej w Oddziale
  • Określanie warunków przyłączenia do sieci SN
  • Opiniowanie warunków technicznych przebudowy
  • Udział w opiniowaniu dokumentacji technicznej w zakresie zgodności z dokumentacją przedprojektową oraz warunkami przyłączenie do sieci SN oraz warunkami technicznymi przebudowy
  • Współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz planów zaopatrzenia w energię elektryczną
  • Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek techniczny)
  • 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny)
  • 2 lata doświadczenia w obszarze elektroenergetyki
  • Świadectwo kwalifikacyjne D
  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • program wdrożeniowy
  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna

Mega Mocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.

Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: TD/OWB/2/2022

Specjalista ds. planowania sieci, Wałbrzych