Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Sprzedaży

Grupa Amica

Grupa Amica

Bułgarska 17

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przygotowania prognoz sprzedażowych w spółkach Grupy Amica.

  • Raportowanie na potrzeby procesów Sales & Operations Planning i Prognozowania.

  • Analiza i kontrola stanów magazynowych oraz dostępności wyrobów gotowych i towarów handlowych.

  • Wsparcie użytkowników SAP IBP.

  • Aktualizacja danych planistycznych w systemie w SAP.

Nasze wymagania

  • Umiejętności analityczne.

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2).

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Zaawansowana znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel.

  • Znajomość metod prognozowania i procesów planowania sprzedaży i łańcucha dostaw.

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Udział w ciekawych projektach;

  • Wysokie standardy organizacji pracy;

  • Interesujący pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grupa Amica

Czy wiesz, że:

Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.

Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.

Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.

Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.

Przewiń do profilu firmy