Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Sprzedaży

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży krótko i długoterminowych na podległym asortymencie

  • Analiza danych historycznych, trendów sprzedaży dla zapewnienia oczekiwanego poziomu trafności planów (KPI)

  • współpraca z Działem Sprzedaży (KAM), Działem Planowania Produkcji i Magazynem oraz czynne uczestnictwo w spotkaniach z tymi działami

  • Współpraca z Działem Marketing w zakresie nowych listingów i delistingów asortymentu

  • Monitoring stanów magazynowych, planowanych produkcji, składanych zamówień dla optymalizacji wskaźnika poziomu obsługi klienta (KPI)

  • Codzienna współpraca z Działem Obsługi Klienta (wyjaśnianie braków w wysyłkach do klientów , zmian asortymentowych)

  • Współpraca z podwykonawcami krajowymi i zagranicznymi

  • Minimalizacja strat wyrobu gotowego

  • Uczestnictwo w procesie przygotowywania budżetu

  • Analizy dla Działu Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Znajomość SAP/SAP Hana lub innego środowiska ERP

  • Znajomość SAP APO,SAP IBP lub innego narzędzia wspierającego prognozowanie sprzedaży

  • Znajomość aplikacji CRM-owych,

  • Zaawansowana znajomość MS Excel (znajomość VBA mile widziana)

  • Zdolności analityczne z zakresu analizy danych, wyciągania i formułowania wniosków oraz rekomendacji dla uczestników procesu planowania sprzedaży

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych

  • Komunikatywność, praca pod presją czasu

  • Samodzielność w działaniu i asertywność

  • Doświadczenie w branży FMCG (produkcja żywności)

  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe

  • min 1 rok na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna

  • Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze

  • Program poleceń pracowniczych - poleć do pracy i zyskaj 2.000 PLN

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna w LuxMed - w tym coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Kursy językowe

  • Świąteczne świadczenia pieniężne

  • Benefity

  • bonusy na święta

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na różnorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy