Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. planowania sprzedaży w sklepach

Pepco - CentralaO firmie

Pepco - Centrala

Strzeszyńska 73A

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prognozowanie sprzedaży sklepów sieci Pepco z uwzględnieniem ich potencjału, sezonowości oraz innych atrybutów mających wpływ na wyniki sprzedaży
  • Planowanie sprzedaży i zapasu w sklepach na poziomie grup produktowych z wykorzystaniem dedykowanych narzędzia
  • Analiza czynników mających wpływ na historyczną sprzedaż w celu poprawnego oszacowania potencjału przyszłej sprzedaży
  • Analiza wykorzystania potencjału powierzchni sprzedażowej na poziomie grup towarowych
  • Współpraca z wieloma działami w zakresie prowadzonych analiz
  • Rozwój procesu i narzędzi usprawniających proces planowania
  • Tworzenie i prezentowanie wyników raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Umiejętność czytania i rozumienia liczb, rozwinięte umiejętności analityczne
  • Samodzielność w wyciąganiu wniosków i prezentowaniu wyników
  • Mile widziana znajomość metod statystycznych wykorzystywanych w prognozowaniu
  • Mile widziana znajomość PowerBI, VBA

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, która zajęła 2. miejsce wg magazynu Forbes jako najlepszy Pracodawca 2022 r. w Polsce
  • Stabilność zatrudnienia i korzystne warunki wynagradzania
  • Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości wewnętrznych awansów
  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy
  • EAP - Program wsparcia pracowników w obszarach psychologii, finansów i prawa
  • Dodatkowe benefity takie jak zniżka pracownicza na zakupy w sklepach PEPCO, platforma benefitowa (do wyboru Multisport, opieka medyczna, bilety do kina, itp.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
  • Multikafeteria
  • EAP- wsparcie psychologiczne, prawno-finansowe

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie online (1-2)

3

Decyzja o zatrudnieniu

Pepco jest znaną i cenioną marką, obecną w 17 europejskich krajach. Jesteśmy dumni z tego, że w Poznaniu mieści się centrala firmy, w której podejmowane są najważniejsze decyzje. Nasz zespół liczy już prawie 1000 osób, a ich codzienna praca ma wpływ na kształt ponad 3 tysięcy sklepów Pepco w Europie!

Naszym sukcesem jest tempo, w jakim się rozwijamy – zatrudniamy ponad 25 tysięcy osób, rocznie otwieramy średnio 300 nowych sklepów i wchodzimy na co najmniej 2 nowe rynki europejskie! Nasz apetyt ciągle rośnie, ale nie zapominamy o tym, że naszą największą siłą są ludzie i to dzięki ich pasji, energii i zaangażowaniu wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Specjalista ds. planowania sprzedaży w sklepach, Strzeszyńska 73A, Jeżyce, Poznań