Oferta pracy

Specjalista ds. planowania stanów magazynowych

REHAU Sp. z o.o.O firmie

  • Nochowo (pow. śremski)

    Nochowo (pow. śremski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza stanów magazynowych dla biur sprzedaży

  • komunikacja z biurami sprzedaży

  • utrzymywanie optymalnych stanów magazynowych w oparciu o zdefiniowane parametry

  • ścisła współpraca z dostawcą w zakresie realizacji zleceń produkcyjnych i terminowości dostaw

  • analiza zapotrzebowania, tendencji w sprzedaży i stanów magazynowych

  • regularna kontrola i uaktualnianie danych materiałowych w systemie

  • monitorowanie zmian asortymentu w ścisłej współpracy z biurami sprzedaży

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, ekonomika planowanie produkcji) lub doświadczenie w pracy w zakresie SCM

  • dobre umiejętności analityczne

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • bardzo dobra znajomość Excel oraz środowiska SAP

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • System MyBenefit

  • Otwarta i przyjazna komunikacja

REHAU Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy