Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania

ALMES POLAND sp. z o.o.O firmie

3 7004 400 brutto / mies.
  • Towarowa 28A, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALMES POLAND sp. z o.o.

Towarowa 28A

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie zleceń produkcyjnych,

  • Współpraca z klientem w zakresie organizacji dostaw, przetwarzania zamówień i prognozowania zapotrzebowania,

  • Koordynowanie obszaru zakupów poprzez stały kontakt z dostawcami,

  • Monitorowanie problemów związanych z zamówieniami zakupu,

  • Kontrolowanie stanów magazynowych,

  • Rozwijanie bazy danych – w szczególności w ERP (MS Navision)

  • Kontakt z dostawcami w zakresie nowych ofert,

  • Wsparcie zespołu podczas audytów i wizyt klienta

  • Regularne raportowanie do Zarządu.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1-2 lata doświadczenie w obszarze planowania produkcji,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i Power Point),

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,

  • Samodzielność,

  • Zorientowanie na klienta i wyniki,

  • Znajomość systemu MS Navision będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Wiedza na temat silników elektrycznych i znajomość mechanicznej i elektronicznej sprawiają, że ALMES jest idealnym partnerem dla głównych liderów w przemyśle oraz dla małych i średnich firm specjalistycznych.

ALMES wspiera swoich klientów w zakresie projektowania, prototypów, dostawy silników elektrycznych i wentylatorów, które mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

Naszym atutem jest wsparcie, które oferujemy klientom w czasie wdrożenia. Dzięki głębokiej wiedzy technicznej, ale przede wszystkim dzięki doświadczeniu zdobytym w różnych sektorach (wentylacji i przepływu energii), jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy