Oferta pracy

Specjalista ds. planowania

TZMO S.A.

  • Rolna 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

TZMO S.A.

Rolna 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • planowanie produkcji zgodnie z otrzymanymi wytycznymi,

  • koordynowanie zamówień,

  • ustalanie harmonogramu produkcji,

  • utrzymanie stanów magazynowych na optymalnym poziomie,

  • przekazywanie gotowego produktu do magazynu i/lub sprzedaży.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany zakres: zarządzanie, finanse, ekonomia,

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B1,

  • dobra organizacja pracy

  • pracowitość, sumienność, systematyczność,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę w jednozmianowym systemie czasu pracy,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie do przedszkoli, żłobków).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

TZMO S.A.

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com.

Przewiń do profilu firmy