Oferta pracy

Specjalista ds. planowania szkoleń

SDA sp. z o.o.

aleja Zwycięstwa 96/98

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie harmonogramów szkoleń

  • planowanie realizacji harmonogramów

  • kontraktowanie trenerów

  • ustalanie stawki z prowadzącymi zajęcia

  • budowanie trwałych relacji biznesowych z trenerami IT poprzez częsty kontakt telefoniczny i mailowy

  • dzielne stawianie czoła wyzwaniom, które czekają na tym stanowisku

Nasze wymagania

  • lubisz pracować z Excelem i nie boisz się z niego korzystać oraz rozwijać swoich umiejętności w tym zakresie

  • uwielbiasz "wędrówki" po tabelach i płynnie poruszasz się po bazach danych

  • jesteś skutecznym negocjatorem nastawionym na budowanie relacji, dla którego nie ma sytuacji bez wyjścia

  • świetnie organizujesz swój czas, nawet gdy deadline jest coraz bliżej

  • patrzysz na świat rozwiązaniami, nie problemami

  • odnajdujesz się w pracy zespołowej

To oferujemy

Dajemy wiele możliwości realizacji samego siebie oraz rozwoju w firmie, która jest nowoczesna, kształtuje rynek i ma już ugruntowaną pozycję lidera. Oferujemy wsparcie koordynatorów technicznych, aby obsługa szkoleń przebiegała pomyślnie. Poza technicznym aspektem, pomagamy naszym pracownikom rozwijać umiejętności miękkie. Kultura pracy opiera się głównie na zaufaniu, wzajemnym zaangażowaniu i pracy zespołowej. Zostań częścią, zmotywowanego i otwartego zespołu rekrutacji!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dołącz do zespołu Software Development Academy.

SDA to największa w kraju akademia, w której uczymy programować od zera i… robimy to dobrze!

Otwieramy coraz więcej kursów i rozwijamy się bardzo szybko, więc nieustannie powiększamy nasz Zespół.

Przewiń do profilu firmy