Specjalista ds. Planowania Technicznego (Dyrekcja Inżynierii)

VEOLIA ENERGIA WARSZAWAO firmie

VEOLIA ENERGIA WARSZAWA

Stefana Batorego 2

Warszawa

poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA TECHNICZNEGO (DYREKCJA INŻYNIERII)Numer ref.: 2021/43/z

ZADANIA:

  • Przygotowuje informacje o możliwości przyłączenia do sieci ciepłowniczej oraz opinie techniczne dla BRR na podstawie.
  • Opracowuje warunki techniczne przyłączenia do sieci ciepłowniczej.
  • Przygotowuje warunki zmiany mocy (przydziału ciepła) dla istniejących obiektów.
  • Przygotowuje warunki na usunięcie kolizji infrastruktury ciepłowniczej z projektowanymi obiektami budowlanymi w przypadku braku powiązań z nowym przyłączeniem.
  • Bierze udział w uzgadnianiu dokumentacji technicznej pod względem projektowym i eksploatacyjnym, w szczególności:
    • kontroluje zgodność z wymogami formalnymi
    • kontroluje zgodność z wydanymi warunkami technicznymi
    • kontroluje zgodność z wytycznymi do projektowania;
    • kontroluje zgodność z obowiązującymi przepisami, normami i wiedzą techniczną.
  • Uczestniczy w opracowywaniu i uaktualnianiu wytycznych projektowania i eksploatacji Veolia.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunkach energetyka cieplna lub ciepłownictwo / elektrotechnika, inżynieria elektryczna lub elektroenergetyka / inżynieria środowiska.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w branży ciepłowniczej w zakresie planowania, projektowania i eksploatacji elementów systemu ciepłowniczego.
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego i Energetycznego.
  • Znajomość zagadnień eksploatacyjnych i projektowych z zakresu funkcjonowania systemu ciepłowniczego.
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych będą dodatkowym atutem.
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne