Specjalista ds. planowania

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Warszawska 172, Tomaszów Mazowiecki, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-08
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2019-09-07)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

    OBECNIE SZUKAMY KANDYDATA NA STANOWISKO

    SPECJALISTA DS. PLANOWANIA

    Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie raportów analitycznych,
    • Tworzenie dziennego/tygodniowego bilansu zapotrzebowania na surowiec,
    • Tworzenie krótko i długoterminowego planu produkcji,
    • Kontrolowanie realizacji planu produkcji,
    • Prognozowanie zużycia materiałów produkcyjnych,
    • Koordynacja i monitorowanie stanów magazynowych i kontraktów handlowych,
    • Zapewnienie terminowości realizacji kontraktów,
    • Współpraca z działem produkcji, logistyki.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, inżynieria produkcji),
    • Doświadczenie w planowaniu produkcji lub doświadczenie w branży – min. 1 rok,
    • Bardzo dobra znajomość programów MS Office,
    • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • Dbałość o jakość pracy, współpraca w zespole, komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłata urlopowa w wysokości 2250 zł,
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym “ wczasy pod gruszą” i nieoprocentowane pożyczki pracownicze,
    • Rozwój kompetaencji poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach,
    • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach.
    Prosimy o zgłoszenia CV do Działu Personalnego Roldrob S.A.
     ul. Warszawska 168/172 97-200 Tomaszów Mazowiecki  lub za pomocą przycisku Aplikuj.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez ”Roldorb” S.A. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 168/172, w celu realizacji procesu rekrutacji.” Administratorem Danych Osobowych jest Roldrob S.A. z siedzibą w Tomaszowie Maz. ul. Warszawska 168/172. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.