Oferta pracy

Specjalista ds. planowania transportów

OKNOPLASTO firmie

  • Ochmanów, Polska
    Ochmanów (pow. wielicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

OKNOPLAST

Ochmanów

Ochmanów (pow. wielicki)

OKNOPLAST to jedna z największych polskich firm produkcyjnych o międzynarodowym zasięgu. Wytwarzamy  okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym wzornictwie i transparentnej jakości. Nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię 40 000 m2, co daje zatrudnienie dla ponad 1300 Pracowników w procesie realizacji. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a Pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy i swojej. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie budżetem transportów przypisanym do obsługiwanego obszaru rynku.
  • Planowanie dostaw zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.
  • Planowanie transportów w wyznaczonym obszarze rynku.
  • Bieżąca koordynacja i nadzór nad przebiegiem transportów w obsługiwanym obszarze.
  • Prognozowanie i weryfikacja kosztów transportów.
  • Weryfikacja dokumentów transportowych pod kątem ich kompletności i zawartości merytorycznej.
  • Raportowanie prognoz kosztów, rzeczywistych kosztów transportów i wykonania budżetu.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek związany z logistyką, transportem).
  • Znajomość rynku usług transportowych.
  • Znajomość zasad działania giełd transportowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Znajomość MS Excel.
  • Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie proklienckie.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku.

Możemy Ci zaoferować:

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna
  • Ciekawą i rozwojową pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń.
  • Przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.).
  • Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy