Oferta pracy

Specjalista ds. planowania transportu i logistyki

TAJM.PL sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą rodzinną, nie wielką korporacją. Zajmujemy się cateringiem, a nasze dania przygotowujemy z największą starannością i troską – tak, jak gotuje się dla swoich Najbliższych. Wiemy, jak ważna jest dobra atmosfera pracy, dlatego stawiamy na współpracę i komunikację. Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Zakres zadań:

  • nadzór nad flotą pojazdów,
  • ustalanie i optymalizowanie tras kurierów w oparciu o program komputerowy,
  • bieżące monitorowanie i weryfikacja tras,
  • kontakt z ubezpieczycielami, zgłaszanie, monitorowanie szkód pojazdów,
  • dbanie o najwyższą jakość i terminowość realizowanych zleceń,
  • zapobieganie ewentualnym sytuacjom kryzysowym,
  • sporządzanie raportów,
  • proponowanie ulepszeń prowadzonych działań.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości programów do planowania tras przejazdu,
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i działania w trudnych sytuacjach,
  • asertywności,
  • odpowiedzialności,
  • dobrej znajomość obsługi komputera,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę,
  • miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • urozmaicone posiłki dla pracowników,
  • prywatne ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji, poprzez kliknięcie w przycisk znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy