Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Transportu

  • Malbork, Starogard Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Tczew

    Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa. Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu.

    TWOJE ZADANIA:

    • planowanie oraz nadzorowanie transportu (ustalanie tras przejazdu, odbiorców produktów gotowych, terminów wysyłki)
    • weryfikowanie wykonania przez kierowców zaplanowanych tras
    • nadzór nad dokumentację związaną z procesami załadunkowymi
    • łączenie dostaw i tworzenie ich harmonogramów z uwzględnieniem optymalnego wypełnienia pojazdów
    • bieżąca kontrola realizacji zapotrzebowania transportowego obsługiwanego przez firmy zewnętrzne
    • kontakt z klientem

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe w kierunku: transport, logistyka itp.
    • doświadczenie na podobnym stanowisku – atut dodatkowy
    • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • umiejętności analityczne oraz organizacyjne
    • wzorowa systematyczność, dokładność i dbałość o szczegóły
    • komunikatywność
    • prawa jazdy kat. B

    Z nami zyskasz:

    • umowę o pracę na pełny etat
    • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
    • uczestnictwo w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole

    umowę o pracę
    na pełny etat
    atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczegoprywatną opiekę medyczną współfinansowaną
    przez pracodawcę
    system
    kafeteryjny
    MyBenefit
    realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowychdostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowejszkolenia podnoszące kwalifikacje zawodoweszansę zdobycia doświadczenia zawodowego
    w międzynarodowym środowisku

    Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV.

    Prosimy o zawieranie w liście motywacyjnym oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PRESS GLASS SA z siedzibą w Nowej Wsi ul. Kopalniana 9, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.