Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania transportu

XPO Supply Chain POLAND sp. z o.o.O firmie

XPO Supply Chain POLAND sp. z o.o.

Skladowa 17

Natolin (pow. łódzki wschodni)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja planu załadunków

  • Monitorowanie procesu dystrybucji z magazynu centralnego

  • Analiza wskaźników KPI dotyczących obszaru przygotowania i załadunku towarów

  • Bezpośredni kontakt z klientem w celu wsparcia planowania dystrybucji oraz dostarczania wyjaśnień dotyczących obecnej sytuacji operacyjnej

  • Precyzyjna realizacja zleceń klienta zgodnie z przyjętym harmonogramem zadań, procedurami i instrukcjami

  • Przygotowywanie analiz i raportów

  • Wyjaśnianie błędów i niezgodności

  • Współpraca z działem przygotowania towaru, załadunków oraz administracji magazynowej

  • Odpowiedzialność za działania mające na celu zmniejszenie kosztu dystrybucji oraz osiągniecie wysokiej jakości w tym obszarze

Nasze wymagania

  • Znajomość branży TSL i procesów magazynowych

  • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz obsługi narzędzi analitycznych (MS Excel)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (współpraca z klientem)

  • Umiejętność adaptacji do dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy i pro aktywność w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z firmami transportowymi i/lub kurierskimi

  • Znajomość przepisów transportowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w dużej, międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy XPO

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wsparcie finansowe dla osób w trudnej sytuacji życiowej

Należymy do Grupy XPO - światowego lidera w branży TSL, posiadającego około 1 500 oddziałów w ponad 30 krajach i zatrudniającego prawie 100 000 pracowników. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 14 lat. Posiadamy oddziały logistyczne w dużych centrach logistycznych w Polsce i zatrudniamy ponad 800 osób.

Przewiń do profilu firmy