Specjalista ds. planowania transportu

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Baraniaka 88C

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Praca w środowisku intermodalnym polegająca na zapewnieniu jak najlepszej realizacji zleceń m.in planowanie i zarządzanie procesem transportowym,

  • Zarządzanie oraz monitorowanie ilości dostępnych zasobów (naczep/kontenerów), niezbędnych do obsługi wpływających zleceń, kontrola ilości jednostek pustych oraz zaplanowanie ich efektywnego wykorzystania,

  • Ustalanie terminów odbioru/dostawy w oparciu o awizacje oraz rozkłady jazdy pociągów/promów,

  • Współtworzenie awizacji załadunków oraz dostaw,

  • Monitorowanie statusu zleceń i reagowanie na wszelkie odchylenia, opóźnienia oraz zmiany,

  • Kontrola pracy podwykonawców/kierowców, odpowiedzialnych za obsługę kontenerów oraz rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku tj. planowaniu transportu drogowego, morskiego lub intermodalnego, spedycji drogowej,

  • Chęć wykorzystania dotychczasowego doświadczenia, wiedzy zdobytej w branży TSL przy projekcie będącym przyszłością transportu,

  • Umiejętność efektywnego planowania i organizowania pracy,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia (praca na liczbach, wyciąganie logicznych wniosków z danych),

  • Praktyczna znajomość narzędzi i procesów logistycznych,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny),

  • Samodzielność, dokładność oraz terminowość,

  • Umiejętność radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami, oraz szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów.

  • Przynajmniej dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Możliwość poszerzenia doświadczenia w branży TSL - ciekawe, ambitne i pełnych wyzwań zadania/projekty,

  • Stabilne zatrudnienie - praktykujemy umowy o pracę od początku zatrudnienia,

  • Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy - w kontakcie z Kontrahentami,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów - karta Multisport, pakiet Medicover, dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • System wdrożenia - pod skrzydłami Kolegów/Koleżanek z dużym doświadczeniem zawodowym,

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu - doceniamy Osoby z wewnątrz firmy awansując za efekty Ich pracy,

  • Fajne biuro - nowoczesne, w dobrej i do tego ładnej lokalizacji przy Jeziorze Maltańskim,

  • Świętowanie różnych okazji - zamawiamy wtedy pizzę, rogale, pączki czy też inne pyszności.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Intermodal w Locotranssped

Od ponad roku budujemy Zespół mający na celu rozwój transportu intermodalnego w Naszym Locoświecie. Realizujemy transporty pomiędzy Włochami, Hiszpanią, Krajami Benelux-u a Wielką Brytanią. To co jest interesujące to, fakt iż staramy się wyjść poza zakres usług naszej konkurencji.

Ekologia jest dla Nas równie ważna jak chęć dalszego odwracania trendu transportu, który w przekonaniu wielu z Nas musi odbywać się tylko w 100% drogowo, to właśnie zapoczątkowało naszą misję, którą jest uświadamiać i wdrażać rozwiązania intermodalne dla kontrahentów.

Brzmi interesująco? Nie czekaj - aplikuj i dołącz do Nas!

Od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie transportu i logistyki, zapewniając rozwiązania dla globalnych łańcuchów dostaw. Zapewniamy codzienny serwis logistyczny dla ponad 7000 kontrahentów w całej Europy. Jeśli nie znasz naszej organizacji, przekonaj się jakie wartości są dla nas najważniejsze i dołącz do naszego zespołu specjalistów.

Przewiń do profilu firmy