Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. planowania utrzymania ruchu

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie bieżących i okresowych przeglądów oraz prac remontowych
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonywaniem prac oraz koordynacja działań w zakresie przeglądów i prac remontowych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi
  • zamawianie części zamiennych oraz utrzymywanie stanów magazynowych na optymalnym poziomie
  • efektywne wykorzystanie komputerowego systemu wspomagającego pracę Służb Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (specjalizacja: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka lub pokrewne)
  • znajomość teorii niezawodności maszyn oraz systemu TPM
  • dobrą znajomość angielskiego
  • umiejętność planowania oraz wyboru priorytetów
  • umiejętność poszukiwania rozwiązań przynoszących oszczędności finansowe
  • umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania problemów
  • umiejętność rozumienia potrzeb klientów wewnętrznych i skuteczność w reagowaniu na te potrzeby
  • zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie i otwartość na zmiany
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość użytkowa SAP (moduły MM i PM)

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), deputat piwny i wiele innych korzyści

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, miedzy innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd'sa oraz kolekcje specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach, a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategie „Postaw na piwo” promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energie, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Specjalista ds. planowania utrzymania ruchu, Tychy