Oferta pracy

Specjalista ds. planowania

Wyborowa Pernod Ricard

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i zarządzanie procesów planowania zakupów na postawie planów sprzedaży oraz zamówień klientów,

  • zapewnienie optymalnego poziomu zapasów,

  • identyfikacja oraz minimalizowanie ryzyka braku dostępności towaru,

  • kontrola poziomu realizacji dostaw i terminowości dostawców, wyjaśnianie niezgodności,

  • zarządzanie poziomami produktów nierotujących oraz wdrażanie planów poprawy struktury stocku,

  • przygotowywanie oraz analiza raportów,

  • regularna aktualizacją bazy produktowej,

  • współpraca z działami CS, sprzedaży, marketingu oraz z zewnętrznymi dostawcami.

Nasze wymagania

  • chęci oraz aktywne nastawienie do wykonywanych działań,

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze planowania,

  • umiejętność analitycznego rozwiązywanych problemów,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, JDE,

  • wykształcenie kierunkowe mile widziane np. Planowanie, Zarządzanie Łańcuchem Dostaw, Logistyki.

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze w naszym nowoczesnym biurze w samym Centrum Warszawy,

  • rozwój w międzynarodowej organizacji z prestiżowymi markami o ciekawej historii,

  • kompleksowe wdrożenie w zadania i wsparcie szkoleniowe w rozwoju umiejętności zawodowych,

  • możliwości rozwoju osobistego i doświadczenie w pracy z wysokiej rangi ekspertami,

  • system premiowy oparty na realizacji indywidualnie wyznaczanych celów,

  • możliwość osobistego zaangażowania się w działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Przewiń do profilu firmy