Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Niemczech i Czechach.

    Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.  Aby umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Wyznaczanie zadań produkcyjnych, tworzenie planów umożliwiające sprawną realizację złożonych zamówień
    • Przeprowadzanie analiz i kalkulacji zasobów oraz zdolności produkcyjno-logistycznych(roboczo-godziny; maszyno-godziny itp.)
    • Przygotowywanie raportów oraz analiz produkcyjnych
    • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie

    Wymagania:

    • Zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (zwłaszcza MS Excel)
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność logicznego myślenia
    • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe
    • Mile widziana znajomość systemów i procesów planowania produkcji i zapasów

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Miłą atmosferę pracy
    • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
    • Samodzielność w realizowaniu obowiązków
    bottom

    Administratorem danych jest WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-273, ul. Muszkieterów 15C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.