Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. planowania z j. angielskim

TÉCNICAS REUNIDAS S.A. (S.A.) ODDZIAŁ W POLSCE

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie harmonogramów w Primavera 6 (poziom 3) przy uwzględnieniu kluczowych terminów i kamieni milowych projektu, wprowadzanie danych do programu oraz niezbędna kodyfikacja w celu poprawnego funkcjonowania narzędzi do zarządzania i kontroli projektu.

  • Aktualizacja harmonogramu (poziom 3) zgodnie z ustaloną częstotliwością i raportowanie dotyczące postępu zaawansowania projektu względem harmonogramu; aktualizacja ilościowa i godzinowa.

  • Analiza i zatwierdzanie harmonogramów prac podwykonawców i wszelkich ich aktualizacji (poziom 4).

  • Identyfikacja i weryfikacja czynności, które mogą mieć wpływ na harmonogram (poziom 3).

  • Identyfikacja i analiza trendów lub możliwych poślizgów harmonogramu i raportowanie ich kierownikowi ds. planowania i harmonogramowania.

  • Oszacowywanie wpływu zatwierdzonych zmian oraz wszelkich odchyleń od kluczowych założeń i kamieni milowych.

  • Identyfikacja i monitorowanie alternatywnych rozwiązań w celu optymalizacji planów i założeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo, zarządzanie w budownictwie, informatyka lub podobne;

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej (budownictwo przemysłowe) lub energetycznej;

  • bardzo dobra znajomość Primavera 6, MS Excel, MS Word i MS PowerPoint;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji prestiżowego projektu.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Karnet sportowy.

  • Atrakcyjne warunki płacy.

  • Wsparcie w relokacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • wsparcie w relokacji

Tecnicas Reunidas SA Oddział w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty ds. planowania przy budowie elektrowni gazowej w Ostrołęce.

Przewiń do profilu firmy