Oferta pracy

Specjalista ds. planowania zakupów

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • planowanie sprzedaży i zakupów w podległych grupach asortymentowych

  • monitorowanie realizacji planów sprzedaży i zakupów

  • optymalne wykorzystanie zapasów

  • kontrolę zgodności dostaw z zamówieniami

  • przygotowywanie prezentacji, analiz i raportów

  • planowanie sprzedaży akcji promocyjnych

  • współpracę z działami: zakupów, marketingu, VM, logistyki i importu

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy w firmie handlowej

  • chcesz rozwijać się i wykorzystywać swoje umiejętności analityczne

  • znasz zasady rządzące planowaniem zakupu towarów oraz zarządzaniem zapasami i chcesz je wykorzystać w sposób kreatywny

  • szukasz stanowiska wymagającego dużej samodzielności i podejmowania kluczowych dla organizacji decyzji

  • Twoją pasją jest tworzenie narzędzi analitycznych wspierających funkcjonowanie łańcucha dystrybucji

  • znasz bardzo dobrze język angielski i potrafisz się swobodnie komunikować w środowisku biznesowym – znajomość będzie weryfikowana podczas procesu rekrutacji

  • biegle obsługujesz pakiet MS Office, zwłaszcza program Excel – znajomość będzie weryfikowana podczas procesu rekrutacji

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • umowę o pracę i korzystne warunki wynagradzania

  • dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości wewnętrznych awansów

  • kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne