Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Zapasu

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lokalizacja:
Grodzisk Mazowiecki 129404BR

Stanowisko odpowiada za efektywne planowanie zapasu produktów produkowanych w fabrykach własnych od dostawców zewnętrznych w celu zapewnienia pełnej dostępności i minimalizacji odpisów.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące monitorowanie i optymalizacja stanu zapasów wyrobów gotowych w odniesieniu do prognozowanego popytu oraz planowanych aktywności marketingowych i sprzedażowych.
  • Koordynowanie procesu zapewnienia dostępności do sprzedaży dla nowości oraz produktów promocyjnych.
  • Planowanie i harmonogramowanie dostaw towarów w ramach sieci logistycznej w celu zapewnienia oczekiwanego poziomu serwisu dla klientów.
  • Planowanie i koordynacja zaopatrzenia produktów importowanych i produkowanych u poddostawców.
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu i świeżości wyrobów gotowych oraz wykorzystania przestrzeni magazynowej.
  • Parametryzacja systemów planistycznych i magazynowych umożliwiającą realizację celów serwisowych i zapasowych.
  • Kontakty z przedstawicielami działu Sprzedaży, Finansów i współpracownikami innych części Łańcucha Dostaw.
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania, oraz raportowanie wskaźników KPI.
  • Dbałość o poprawność i terminowość danych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki logistyka, planowanie łańcucha dostaw).
  • Minimum rocznego doświadczenia z obszaru Planowania Łańcucha Dostaw.
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi aplikacji MS Office (Excel, Access).
  • Mile widziana umiejętność tworzenia makr w VBA.
  • Znajomości systemów ERP (JDA) będzie dodatkowym atutem.
  • Ukierunkowania na rezultat i determinacji w działaniu.
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych.
  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się