Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Planowania Zapasu

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja:
    Grodzisk Mazowiecki 129404BR

    Stanowisko odpowiada za efektywne planowanie zapasu produktów produkowanych w fabrykach własnych od dostawców zewnętrznych w celu zapewnienia pełnej dostępności i minimalizacji odpisów.

    Zakres obowiązków:

    • Bieżące monitorowanie i optymalizacja stanu zapasów wyrobów gotowych w odniesieniu do prognozowanego popytu oraz planowanych aktywności marketingowych i sprzedażowych.
    • Koordynowanie procesu zapewnienia dostępności do sprzedaży dla nowości oraz produktów promocyjnych.
    • Planowanie i harmonogramowanie dostaw towarów w ramach sieci logistycznej w celu zapewnienia oczekiwanego poziomu serwisu dla klientów.
    • Planowanie i koordynacja zaopatrzenia produktów importowanych i produkowanych u poddostawców.
    • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu i świeżości wyrobów gotowych oraz wykorzystania przestrzeni magazynowej.
    • Parametryzacja systemów planistycznych i magazynowych umożliwiającą realizację celów serwisowych i zapasowych.
    • Kontakty z przedstawicielami działu Sprzedaży, Finansów i współpracownikami innych części Łańcucha Dostaw.
    • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania, oraz raportowanie wskaźników KPI.
    • Dbałość o poprawność i terminowość danych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki logistyka, planowanie łańcucha dostaw).
    • Minimum rocznego doświadczenia z obszaru Planowania Łańcucha Dostaw.
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi aplikacji MS Office (Excel, Access).
    • Mile widziana umiejętność tworzenia makr w VBA.
    • Znajomości systemów ERP (JDA) będzie dodatkowym atutem.
    • Ukierunkowania na rezultat i determinacji w działaniu.
    • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych.
    • Inicjatywy i samodzielności w działaniu.
    • Umiejętności rozwiązywania problemów.
    • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji.
    • Dobrej znajomości języka angielskiego.